نمایندگی آسانسور MP اسپانیا

نمایندگی آسانسور MP اسپانیا

شرکت آسانسور سازی  MP در اسپانیا صنعتی را رهبری می کند که  گروهی متشکل از 96 شرکت کوچک و متوسط اسپانیایی را بر عهده دارد که 23 درصد از کل شرکت‌های بخش آسانسور اسپانیا را نمایندگی می‌کنند و برای درخواست 71.4 میلیون یورو از ابزار بازیابی نسل بعدی اتحادیه اروپا گرد هم آمده‌اند. هدف آنها استفاده از بودجه برای بهبود تحرک در ساختمان ها، پاسخگویی به تقاضای جدید و تقویت بخش به طور کلی است.

نمایندگی آسانسور MP اسپانیا

گواهینامه نمایندگی انحصاری شرکت ام پی MP  اسپانیا در ایران

نمایندگی آسانسور MP اسپانیا

تاریخچه شرکت MP  اسپانیا

شرکت MP اسپانیا با بیش از 50 سال تجربه در ساخت و تولید طیف وسیعی از انواع آسانسور و پله برقی در 5 قاره به شهرت جهانی رسیده است و در بیش از 80 کشور حضور دارند که مورد تایید تمامی متخصصان و تکنسین های آسانسور می باشد.

این ابر شرکت در سال 1970 به دست والنتین Valentín بنیانگذار و پدر صاحبان فعلی این شرکت می باشد. در اولین قدم شرکت با پروژه ی کوچکی به نام MAC  شروع کرده و به ساخت قطعات مکانیکی اختصاص داده است و بعد ها با پیشرفت تکنولوژی و صنعت روز به روز به یکی از ابر قدرت های تولید و عرضه انواع آسانسور تبدیل شده است. از آن لحظه تا به امروز، MP به یک شرکت جهانی از نظر فناوری پیشرفته تبدیل شده است و به دلیل رفتاری که با مشتریان و کاربران خود در سراسر جهان دارد متفاوت و منحصر به فرد است.

شعار این شرکت (( به طور طبیعی با فضای شما سازگار می‌شویم))  ما تولید کننده آسانسور، پله، گذرگاه متحرک و اجزای آسانسور هستیم، با حضور گسترده در سراسر جهان.  راه‌حل‌های سازگار با محیط زیست را ارائه می‌دهد که مطابق با نیازهای مشتریان ما و مقررات بین‌المللی تنظیم شده و منابع انرژی را با حداکثر احترام به محیط زیست بهینه می‌کند.

نمایندگی آسانسور MP اسپانیا

شرکت آسانسور سازی MP  در عرصه بین الملل

برای دستیابی به این عرصه مهم که شرکت‌های کوچک و متوسط در بخش آسانسور با دیجیتالی کردن و پایدار کردن محصولات، خدمات و فرآیندهای صنعتی خود از طریق استراتژی‌ها و ابزارهایی رقابتی‌تر شوند که به آنها اجازه می‌دهد به بخشی اساسی از زنجیره ارزش تبدیل شوند و در کشور رشد کنند. تبدیل می کند؛ سازگاری برای پاسخگویی به تقاضای جدید بدون از دست دادن استقلال خود؛ و صنعت اسپانیا را به صورت غیر متمرکز تقویت کند.

نمایندگی آسانسور MP اسپانیا

نمایندگی آسانسور ام پی MP اسپانیا در ایران

ایران هم از این عرصه بین الملل عقب نمانده است و شرکت های متعددی در ایران از این شرکت استفاده می کنند. اگر شما هم می خواهید به طور مستقیم با شرکت های خارجی همکاری یا خرید کنید می توانید به ما اعتماد کنید، ما در تی ام جی به شما این تضمین را می دهیم که آسانسور های با کیفیت و اصل را در اختیار کاربران قرار می دهیم . با این امکانات، ما طیف وسیعی از محصولات را با هدف برآوردن هر پروژه ای که نیاز به حمل و نقل عمودی یا افقی افراد یا بار دارد، ایجاد کرده ایم و راه حل بهینه را برای هر پروژه ارائه می دهیم. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران تی ام جی در تماس باشید.