نمایندگی پله برقی CEDES سوئیس

نمایندگی پله برقی CEDES سوئیس

CEDES یک شرکت پیشرو در فناوری حسگر در صنعت آسانسور و درب است. CEDES در سال 1986 تاسیس شد و حدود 320 کارمند دارد. دفتر مرکزی این شرکت در لندکوارت، سوئیس است. فروش در سال 2019 حدود 51 میلیون یورو بوده است. نیکو دلووکس، رئیس و مدیرعامل CEDES می‌گوید: «من بسیار خوشحال‌کننده هستم که با ، CEDES و کارمندان و مشتریانش یک سرمایه‌گذار بلندمدت متعهد به دست می‌آورند و فرصت‌های جدیدی برای آینده ایجاد می‌کنند و برای آنها آرزوی موفقیت دارم.»

نمایندگی پله برقی CEDES سوئیس

نمایندگی شرکت CEDES در ایران

CEDES اکنون سرمایه‌گذاری و تخصص لازم برای رشد و گسترش کسب‌وکار اصلی خود در زمینه آسانسور و پله برقی را دارد که به ما این امکان را می‌دهد تا منابع خود را بر تجارت اصلی خود واردات پله برقی و آسانسور و قطعات مورد نیاز خود خودکار متمرکز کنیم  CEDES .یک تجارت با عملکرد خوب با محصولات با کیفیت بالا است و شرکت تی ام جی با این شرکت به عنوان تامین‌کننده خارجی وارد مذاکرات شده و نمایندگی انحصاری شرکت CEDES را در ایران برعهده گرفته است.

تولید کننده سوئیسی CEDES در زمینه حسگرهای آسانسور و پله برقی پیشرو در جهان است. بیش از 25 سال است که ما با همه نام‌های پیشرو در صنعت شراکت ایجاد کرده‌ایم و حسگرهای جدید را با مجموعه گسترده حسگرهای اثبات شده و پرده‌های نور ارائه می‌کند. برنامه پشتیبانی تی ام جی تضمین می کند که تمامی پله برقی ها و آسانسور ها و  قطعات جانبی اعم از حسگرهای خلاقانه به صورت مستقیم از این شرکت به دست کاربران خواهد رسید.

نمایندگی پله برقی CEDES سوئیس

 شرکت پله برقی CEDES سوئیس

شرکت آسانسور و پله برقی CEDES سوئیس در فوریه ی سال 1948 به منظور تحقیق ، تولید ، فروش و نصب و راه اندازی آسانسور و پله برقی تاسیس گردیده است شرکت CEDES دارای دفاتر رسمی عملیاتی در کشور های آمریکا ، ژاپن ، شرق آسیا، خاورمیانه و اروپا می باشد و در مراکز یاد شده شبکه های پیشرفته ی عملیاتی خود را راه اندازی نموده است.

شرکت CEDES به عنوان یک تولید کننده پیشرو در راه حل های نوآورانه حسگر و قطعات جانبی آسانسور و پله برقی، CEDES دائما به دنبال ایجاد زمینه های جدید است. این نیاز به تفکر، اشتیاق و عشق به شغل دارد. رشد مستمر در بازارهای اصلی آسانسور و اتوماسیون ورودی به این معنی است که می‌توانیم به متخصصان با تجربه و استعدادهای جوان مشتاق فرصت رشد با خود را ارائه دهیم.

شرکت CEDES دارای یک کارخانه ی بسیار مهم تولیدی در لندکوارت که در پس زمینه تماشایی کوه های آلپ سوئیس و یک کارخانه ی تولیدی مخصوص پله برقی بسیار مهم در همین منطقه دارد. این شرکت در به صورت نمایندگی ها نیز فعالیت گسترده ی را پی ریزی نموده است به نحوی که مرکز اصلی فعالیت  CEDES  را در کشور ایران شرکت تی ام جی در اختیار دارد.

CEDES محصولاتی تولید می کند که به دو برنامه تقسیم می شوند. صنعت آسانسور، پله برقی و قطعات جانبی. در صنعت آسانسور، CEDES سنسورهای درب آسانسور، سنسورها و محافظ های سه بعدی، سیستم های تعیین موقعیت آسانسور و محافظ های بالابر پلت فرم را تولید می کند. این شرکت در صنعت درب و گیت، حفاظ درب، گیت سرعت (تورنتیکل)، شمارش افراد و حفاظ گیت های صنعتی را تولید می کند.

نمایندگی پله برقی CEDES سوئیس

نمایندگی های CEDES  در جهان

دفتر مرکزی CEDES در سوئیس است و در حال حاضر در 12 کشور شعبه دارد. دفتر مرکزی آن در پارک علمی، لندکوارت واقع شده است. در خارج از سوئیس، CEDES در بریتانیا، ایرلند، آلمان، بلژیک، فرانسه، اسپانیا، ایالات متحده آمریکا (واقع در مینیاپولیس)، سنگاپور، چین، تایوان ، تایلند و ایران شعبه دارد.

نمایندگی انحصاری شرکت پله برقی CEDES سوئیس در ایران

نمایندگی پله برقی CEDES سوئیس

خدمات و عملکرد شرکت تی ام جی

ما در تی ام جی ویژگی های خاص پروژه شما را با بالاترین عملکرد و سطح بالایی از سازگاری حل می کنیم. ما متخصص هستیم و بهترین گزینه را برای پروژه شما معرفی می کنیم. پس از بیش از 30 سال تجربه، ما می دانیم که در هر پروژه به چه چیزی نیاز دارید. شروع کنیم؟

ما اینجا هستیم تا کار شما را آسان کنیم. ما تیمی عالی از کارشناسان چند رشته‌ای و متخصص را در خدمت شما قرار می‌دهیم تا حمایتی را که همیشه می‌خواستید به شما ارائه دهند. ما مشاوره فنی، نظارتی و تجاری را به شما ارائه می دهیم و کامل ترین طیف ابزار و خدمات را در اختیار شما خواهیم گذاشت.