نمایندگی پله برقی MP اسپانیا

نمایندگی پله برقی MP اسپانیا

شرکت پله برقی MP در اسپانیا صنعتی را رهبری می کند که  گروهی متشکل از 96 شرکت کوچک و متوسط اسپانیایی را بر عهده دارد که 23 درصد از کل شرکت‌های بخش پله برقی و آسانسور اسپانیا را نمایندگی می‌کنند. هدف آنها استفاده از بودجه برای بهبود حمل و نقل در ساختمان ها، پاسخگویی به تقاضای جدید و تقویت بخش به طور کلی است. در حال حاضر، بسیاری از آسانسورها نیاز به کار مدرن سازی دارند و هنوز تعداد زیادی ساختمان وجود دارد که حتی آسانسور ندارند، به این معنی که کارهای زیادی برای بهبود حمل و نقل در ساختمان ها و همچنین رفت و آمد اجتماعی وجود دارد.

نمایندگی پله برقی MP اسپانیا

نمایندگی شرکت پله برقی MP اسپانیا

شرکت آسانسور MP در اسپانیا در سال ۱۹۷۰ به عنوان تولید کننده قطعات پله برقی تأسیس شد. در سال ۱۹۹۷ با خرید شرکت PUARSA ، به گسترش و تولید آسانسورهای کاملاً پکیج در اروپا پرداخت. این شرکت با سابقه و تجربه بالا، خدمات گسترده بین‌المللی، تکنولوژی روز اروپا و متخصصان اجرایی داخلی، به عنوان یکی از پیشروها در صنعت پله برقی و آسانسور شناخته می‌شود.

شرکت تی ام جی همچنین قصد دارد با وارد کردن مهندسی و تکنولوژی ساخت، تولید و مونتاژ از اسپانیا به ایران، بخشی از فرآیند تولید را در داخل کشور عزیزمان بومی نماید تا امکان تولید ارزان و با کیفیت فراهم شود. این شرکت با پشتیبانی کامل از محصولات و خدمات سالانه سعی در جلب رضایت مشتری را دارد. تی ام جی در سراسر کشور خدمات خود را به ساختمان‌های مختلف ارائه می‌دهد، از خانه‌های تک‌خانواده تا هتل‌ها، مراکز حمل‌ونقل، شرکت‌های بزرگ و برج‌های غول‌پیکر. این شرکت با تلاش های روزافزون برای بهتر شدن کیفیت کار و نزدیک‌تر شدن به مردم، تمام پروژه‌ها را با نیازهای مشتریان سازگار می‌کند.

گواهینامه نمایندگی انحصاری شرکت پله برقی MP اسپانیا در ایران

نمایندگی پله برقی MP اسپانیا

خدمات و عملکرد شرکت تی ام جی

ما در تی ام جی ویژگی های خاص پروژه شما را با بالاترین عملکرد و سطح بالایی از سازگاری حل می کنیم. ما متخصص هستیم و بهترین گزینه را برای پروژه شما معرفی می کنیم. پس از بیش از 30 سال تجربه، ما می دانیم که در هر پروژه به چه چیزی نیاز دارید. شروع کنیم؟

ما اینجا هستیم تا کار شما را آسان کنیم. ما تیمی عالی از کارشناسان چند رشته‌ای و متخصص را در خدمت شما قرار می‌دهیم تا حمایتی را که همیشه می‌خواستید به شما ارائه دهند. ما مشاوره فنی، نظارتی و تجاری را به شما ارائه می دهیم و کامل ترین طیف ابزار و خدمات را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

نمایندگی پله برقی MP اسپانیا

نمایندگی پله برقی MP در ایران

شرکت تی ام جی با بیش از 30 سال سابقه در فروش و طراحی و نصب و انواع آسانسور های ایرانی و خارجی و یکی از بزرگترین شرکت های واردات  صادرات انواع پله برقی و آسانسور های مطرح دنیا و یکی از پیشتازان صنعت آسانسور در ایران می باشد.

ایران هم از این عرصه بین الملل عقب نمانده است و شرکت های متعددی در ایران از این شرکت استفاده می کنند. اگر شما هم می خواهید به طور مستقیم با شرکت های خارجی همکاری یا خرید کنید می توانید به ما اعتماد کنید ما در تی ام جی  با طیف وسیعی باز محصولات و قطعات پله برقی رو به رو هستیم که با تلاش های روزفزون کادر مجرب تی ام جی سعی در بهترین ارئه دهنده خدمات و نصب پله برقی و آسانسور هستیم. شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران تی ام جی در تماس باشید تا بهترین راه و گزینه را متناسب با پروژه شما پیشنهاد دهند.

کلام آخر

شرکت تی ام جی با تلاش های فراوانی که در حوزه آسانسور و پله برقی انجام داده است سعی در جلب رضایت کاربران خود دارد. ما در این مطلب به یکی از مهم ترین مزیت هاتی این شرکت که نمایندگی انحصاری شرکت آسانسور و پله برقی MP  اسپانیا است را برای شما خاطر نشان شدیم. شما می توانید به راحتی از سایت تی ام جی انواع پله برقی و انواع آسانسور های MP  اسپانیا را برای پروژه خود فراهم کنید. خیلی ممنون که تا اینجای کار با ما همراه بوده اید، خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خودتان را بری ما ارسال کنید.