نمایندگی آسانسور WELLS چین

WELLS Elevator  یک شرکت همکاری فنی چینی و آلمانی است که در توسعه و ساخت آسانسور و پله برقی روی کار آمده است که نه تنها یک تولید کننده، بلکه خط تولید آسانسور مسافربری، آسانسور MRL، آسانسور پرسرعت، پله برقی، بالابر ویلایی و.. را شامل می شود.

شرکت آسانسور ولز WELLS چین

شرکت ولز از بدو تاسیس شرکت، همگام با تکنولوژی پیشرفته و ساخت آسانسور و پله برقی در دنیا بوده است و با کمک مهندسان شریک آلمانی، محصولات WELLS نه تنها با استانداردهای ملی چین GB7588 مطابقت دارد. بلکه سطح کیفیت اروپایی و آخرین نسخه استانداردهای ایمنی اروپا EN81-20/50را هم دارا هستند.

شش خط تولید آسانسور WELLS و بیش از 20 مشخصات محصولات آسانسور گواهینامه ایمنی و کیفیت محصول CE را از سازمان TUV آلمان دریافت کرده اند. کل مدیریت کیفیت شرکت دارای گواهینامه سیستم کیفیت ISO9001، گواهینامه سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001 و سیستم مدیریت ایمنی شغلی OHSAS18001 است.

نمایندگی آسانسور WELLS چین

نمایندگی آسانسور ولز WELLS چین در ایران

بیش از ده سال همکاری تی ام جی با شرکت چینی، این شرکت تجربه گسترده ای در توسعه محصول، طراحی، ساخت و خدمات به دست آورده است. و با توجه به روند ساخت و کار پیشرفته آسانسور از چین، این شرکت یک سیستم کاملاً کارآمد برای توسعه و ساخت محصولات آسانسور ایجاد کرده است که می تواند به سرعت با نیازهای بازار و مشتریان بر اساس استانداردهای ایمنی ملی و اروپایی سازگار شود. استانداردهای ایمنی و محصولاتی برای تولید که نیازهای فردی مشتریان ما را مطابق با نیازهای بازار و مشتریان برآورده می کنند. به عنوان مثال، برای بازار آسانسور خانگی یا ویلا، بیش از 5 محصول مختلف را می توان برای رفع نیازهای مختلف با توجه به نیاز واقعی سایت و نیاز مشتری ارائه کرد. شما می توانید برای آشنایی بیشتر و ثبت سفارش با مشاوران تی ام جی در تماس باشید.

فناوری آسانسور های WELLS  چین

آسانسورهای WELLS از فناوری پیشرفته ای مانند موتورهای کم صدا و سازگار با محیط زیست، مبدل های فرکانس نوع برداری، فناوری ارتباطی CANBUS، کنترل رویکرد مستقیم، دسترسی به اینترنت و نظارت هوشمند استفاده می کنند. این فناوری ها و رویکرد ها باعث جلب رضایت مشتریانخود می شوند.

نمایندگی آسانسور WELLS چین

شرکت آسانسور ولز WELLS چین

WELLS Elevator یک شرکت همکاری چین و آلمان تحت گروه WELLS است که یک شرکت فناوری پیشرفته با تجربه غنی در تحقیق و توسعه، ساخت، فروش و خدمات تجهیزات حمل و نقل عمودی است. این شرکت انواع تجهیزات حمل و نقل عمودی مناسب را برای زندگی مدرن شهری عرضه می کند، از جمله: آسانسورهای مسکونی معمولی، آسانسورهای تجاری لوکس، آسانسورهای MRL، آسانسور خانگی، آسانسور باربری تجاری یا صنعتی، پله برقی، پیاده روی متحرک یا سایر تجهیزات حمل و نقل عمودی. این شرکت از بدو تأسیس همواره به توسعه فناوری های پیشرفته بین المللی و همگام با آن توجه داشته است. با حمایت و کمک مهندس آلمانی، محصولات ساخت WELLS چین نه تنها استانداردهای ایمنی آسانسور چینی را دارد، بلکه از استانداردهای کیفیت اروپایی و آخرین کد ایمنی EN81-20/50 نیز برخوردار است.

در حال حاضر، محصولات آسانسور WELLS به بیش از 40 کشور و منطقه از جمله آلمان، بریتانیا، استرالیا، رومانی، بلغارستان، روسیه، مالزی، تایلند، اندونزی، سنگاپور، اروپای مرکزی، خاورمیانه، آمریکای جنوبی و جنوبی صادر و فروخته شده است.