نمایندگی پله برقی WELLS چین

نمایندگی پله برقی WELLS چین

پله برقی ها دستگاه های برقی ثابت با پله های دورانی شکل برای جابجایی مسافران در شیب رو به بالا یا پایین هستند. در حال حاضر پله برقی یکی از تجهیزات ساختمانی مورد نیاز بسیاری از ساختمان ها می باشد و امروزه قطعا پله برقی یکی از تجهیزات ضروری برای ظهور مستمر ساختمان های بلند می باشد.
در ادامه به معرفی اصل، ساختار، طبقه‌بندی، روش‌های نصب و روش‌های بهره مندی از خدمات و مزایای خرید پله برقی خواهیم پرداخت با ما در تی ام جی همراه باشید.

1. پیاده روهای متحرک
2. پله برقی موازی
3. پله برقی راه پله
4. پله برقی تسمه ای
5. پله برقی منحنی
6. پله برقی قابل دسترسی با ویلچر
7. پله برقی نوع پله
8. پله برقی متقاطع
9. پله برقی چند طبقه
10. پله برقی در فضای باز

نمایندگی پله برقی WELLS چین

ساختار و اصل پله برقی

واحد محرک اصلی منبع تغذیه پله برقی است که برق را از طریق زنجیره محرک اصلی به محور محرک محور اصلی منتقل می کند. محور محرک اصلی زنجیره پله را به حرکت در می آورد تا پله ها را برای حرکت به سمت بالا یا پایین حرکت دهد. دستگاه تنش زنجیر استپ نصب شده در قسمت زیرین نقش کشش زنجیر پله را ایفا می کند. پله برقی تجهیزات حمل و نقل بزرگ و پیچیده با ساختار مکانیکی به عنوان بدنه اصلی است که با توجه به عملکرد به 8 قسمت تقسیم می شود: سازه نگهدارنده (خرپایی)، سیستم پله ای، سیستم ریل راهنما، سیستم تسمه نرده، دستگاه نرده، دستگاه حفاظت ایمنی. ، سیستم کنترل الکتریکی و دستگاه روغن کاری اتوماتیک.

شرکت پله برقی ولز WELLS چین

WELLS  Esalator یک شرکت همکاری چین و آلمان تحت گروه WELLS است که یک شرکت فناوری پیشرفته با تجربه غنی در تحقیق و توسعه، ساخت، فروش و خدمات تجهیزات حمل و نقل عمودی است. این شرکت انواع تجهیزات حمل و نقل عمودی مناسب را برای زندگی مدرن شهری عرضه می کند، از جمله: پله برقی، آسانسورهای مسافربری کششی، آسانسورهای تجاری لوکس، آسانسورهای MRL، آسانسور خانگی، آسانسور باربری تجاری یا صنعتی، پله برقی، پیاده روی متحرک یا سایر تجهیزات حمل و نقل عمودی. این شرکت از بدو تأسیس همواره به توسعه فناوری های پیشرفته بین المللی و همگام با آن توجه داشته است. با حمایت و کمک مهندسان شریک آلمانی، محصولات ساخت WELLS چین نه تنها استانداردهای ایمنی آسانسور چینی را دارد، بلکه از استانداردهای کیفیت اروپایی و آخرین کد ایمنی EN81-20/50 نیز برخوردار است.

در حال حاضر، محصولات پله برقی و  آسانسور WELLS به بیش از 40 کشور و منطقه از جمله آلمان، بریتانیا، استرالیا، رومانی، بلغارستان، روسیه، مالزی، تایلند، اندونزی، سنگاپور، اروپای مرکزی، خاورمیانه، آمریکای جنوبی و جنوبی صادر و فروخته می شود.

نمایندگی پله برقی WELLS چین

محصولات و خدمات شرکت ولز چین

شرکت پله برقی WELLS یکی از تولیدکنندگان برجسته آسانسور  و پله برقی در چین است. این شرکت با تأسیس در سال ۱۹۹۳، به طراحی، تولید، فروش، نصب و خدمات پس از فروش پله برقی و  آسانسورها می‌پردازد.

محصولات و خدمات شرکت آسانسور WELLS عبارتند از:

  1. آسانسورهای خانگی
  2. آسانسورهای تجاری
  3. آسانسورهای بیمارستانی
  4. بالابر حمل خودرو
  5. پله برقی

این شرکت با توجه به استانداردهای سختگیرانه بسیاری از کشورهای جهان، محصولاتی با کیفیت و خدماتی رضایت ‌بخشی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. همچنین، شبکه‌های خدمات سراسری و کارکنان آموزش‌دیده‌ی این شرکت، خدمات بی‌نقصی را به مشتریان ارائه می‌دهند. شما می توانید اطلاعات بیشتر را از مشاوران TMG دریافت کنید.

نمایندگی پله برقی WELLS چین

نمایندگی آسانسور ولز WELLS چین

بیش از ده سال همکاری تی ام جی با شرکت های خارجی، این شرکت تجربه گسترده ای در توسعه محصول، طراحی، ساخت و خدمات به دست آورده است. و با توجه به روند ساخت و کار پیشرفته آسانسور از چین، این شرکت یک سیستم کاملاً کارآمد برای توسعه و ساخت محصولات آسانسور ایجاد کرده است که می تواند به سرعت با نیازهای بازار و مشتریان بر اساس استانداردهای ایمنی ملی و اروپایی سازگار شود. استانداردهای ایمنی و محصولاتی برای تولید که نیازهای فردی مشتریان ما را مطابق با نیازهای بازار و مشتریان برآورده می کنند. به عنوان مثال، برای بازار آسانسور خانگی یا ویلا، بیش از 5 محصول مختلف را می توان برای رفع نیازهای مختلف با توجه به نیاز واقعی سایت و نیاز مشتری ارائه کرد. شما می توانید برای اشنایی بیشتر و ثبت سفارش با مشاوران تی ام جی در تماس باشید