نمایندگی پله برقی FUJI ژاپن

نمایندگی پله برقی FUJI ژاپن

پله برقی ساخت شرکت فوجی ژاپن

شرکت آسانسور فوجی در اصل یک شرکت در زمینه تولید تجهیزات پله برقی و آسانسور است که در سال ۱۹۴۸ میلادی، در شهر هیکونه که یکی از شهرهای واقع شده در شیگا ژاپن می‌باشد، تأسیس شد. این شرکت در ابتدای تأسیس در زمینه تولید آسانسور، پله برقی و پیاده‌روهای متحرک فعالیت می‌کرد.

شرکت فوجی به عبارات مختلف پله برقی را متناسب با موقعیت های تجاری ارائه می دهد. علاوه بر این، کنترل درایو، که شریان حیاتی آسانسور است، آخرین فناوری کنترل با دقت بالا را در خود جای داده است. در طول کل فرآیند، از شتاب، سرعت ثابت، کاهش سرعت و شروع به توقف، عملکرد بسیار نرم و راحت را برای کاربران فراهم می کند.

نمایندگی پله برقی FUJI ژاپن

کاربرد های پله برقی FUJI JPN

در مکان هایی که مقادیر زیادی از محصولات و مواد متمرکز می شوند، مانند کارخانه ها، انبارها، مراکز توزیع، فروشگاه های بزرگ و سوپر مارکت ها، کیفیت دست مواد به شدت بر راندمان کار تأثیر می گذارد. آسانسور دارای ویژگی های عالی است که با طیف گسترده ای از شرایط استفاده در میان بسیاری از تجهیزات حمل و نقل مناسب است. همچنین عملکرد، ایمنی، زیبایی و کلاس کار همیشه برای کاربران ملاک اصلی برای انتخاب پله برقی می باشد که شرکت فوجی این موارد را در اولویت کار خود قرار می دهد.

گواهینامه نمایندگی انحصاری شرکت فوجی FUJI JPN  ژاپن در ایران

نمایندگی پله برقی FUJI ژاپن

خدمات پس از فروش محصولات شرکت فوجی ژاپن

شرکت فوجی خدمات گارانتی یک ساله پس از فروش را به خریداران آسانسور و پله برقی فوجی از طریق نمایندگی های داخلی خود ارائه می دهد. اما این به نحوه خرید محصولات نیز بستگی دارد. اگر آسانسور، آسانسور یا پله برقی را از دیگر فروشگاه ها خریداری کنید، این تسهیلات را دریافت نخواهید کرد. برای اطمینان از این امکانات می توانید محصولات شرکت فوجی را از طریق نمایندگی انحصاری شرکت پله برقی فوجی در ایران از تی ام جی خریداری کنید.

شرکت فوجی تولید کننده پله برقی و آسانسورمعروف با کیفیت بالا، ایمن و حرفه ای است و مطابق با قوانین بین المللی و استانداردهای ایمنی با بالاترین کیفیت در سطح جهانی می باشد. کارخانه اصلی تولید فوجی در چیبا ژاپن است. این شرکت گواهینامه را از بالاترین سازمان های معتبر مانند استاندارد CE اروپا و ژاپن و غیره دریافت کرده است. برای ارائه بالاترین کیفیت پایدار، از امکانات AMADA در تولید استفاده می کنند.

نمایندگی پله برقی FUJI ژاپن

نمایندگی پله برقی FUJI ژاپن در ایران

شرکت فوجی از جمله شرکت‌های بزرگ در کشور ژاپن و در سطح بین‌المللی است. این شرکت در سال ۱۹۴۸ با هدف تحقیق، تولید، فروش، نصب و راه‌اندازی آسانسور و پله برقی تأسیس شده است. تعدادی از شعب و دفاتر نمایندگی این شرکت، در کشورهای ژاپن، آمریکا، شرق آسیا و خاورمیانه و اروپا قرار دارند. ما مفتخریم که نمایندگی این شرکت بزرگ را در ایران برعهده داریم.

از طراحی تا ساخت، از نصب تا تعمیر و نگهداری و نوسازی، ما در تلاش هستیم تا نیازهای مشتریان را برآورده کنیم. شبکه های خدمات جهانی ما، کارکنان مهندسی خوب و آموزش دیده، خدمات کاملی را مطابق با استانداردهای ثابت کار از صمیم قلب به مشتریان ارائه می دهند.

آسانسورها، پله برقی ها و بالابرهای خانگی فوجی به خوبی شناخته شده اند و بیشتر ازدیگر لوازم در سراسر جهان استفاده می شوند. اگر برای خانه، اداره، بازار، پاساژ، کارخانه، گاراژ یا پیاده رو خود به آسانسوری نیاز دارید، لطفاً درخواست خود را با مشاوران تی ام جی برای به اشتراک بگذارید.

کلام آخر

شرکت تی ام جی با سالها تخصص در صنعت آسانسور و پله برقی، مسیر منحصر به فردی را در هر محصول از بالابر را ایجاد کرده است همچنین ما مفتخریم که از فناوری پیشرفته ژاپن برای جلب رضایت مشتریان خود استفاده می کنیم.