نمایندگی آسانسور FUJI JPN ژاپن

نمایندگی آسانسور FUJI JPN ژاپن

شرکت تی ام جی سالها تخصص در صنعت آسانسور و پله برقی، مسیر منحصر به فردی را برای خرید و نصب با کیفیت ترین آسانسور های خارجی را در کشور ایران تشکیل داده ایم، همچنین ما مفتخریم که از فناوری پیشرفته ژاپن برای جلب رضایت مشتریان خود استفاده می کنیم. در ادامه با یکی از بزرگترین و معروف ترین شرکت های ژاپن که شرکت تی ام جی نمایندگی این شرکت را در ایران دارد را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشد.

تاریخچه شرکت فوجی ژاپن

شرکت فوجی ژاپن در سال 2002 بر اساس نام کارخانه SUZHOU INHI ELECTRICAL AND MECHANICAL TECHNOLOGY تاسیس شد و در مراحل اولیه کار اصلی آن توسعه و ساخت قطعات آسانسور و قطعات پله برقی با همکاری سازندگان آسانسور در سراسر جهان بود. در سال 2009 خط تولید آسانسورهای کامل راه اندازی شد، سپس توانستند وارد فاز OEM تولید آسانسورهای کامل برای تمامی برندهای معروف بین المللی آسانسور شوند. و نام تجاری FUJI  برای آسانسور کامل تحت شرکت ژاپنی ثبت شوند، سرمایه گذاری مشترک چین و ژاپن شد، پیشرفته ترین فناوری کنترل آسانسور را در جهان معرفی کرد تا اطمینان حاصل شود که فناوری محصول در سطح صنعت پیشرو است.

شرکت فوجی FUJI ژاپن

اکنون FUJI  زمینی به مساحت بیش از 50000 متر مربع با بیش از 35000 متر مربع خانه های کارخانه و 15000 متر مربع مساحت اداری را پوشش می دهد. دارای 800 کارمند که شامل 80 تکنسین مهندسی می شود. شرکت دارای مجموعه کاملی از تجهیزات پیشرفته ساخت و پردازش و ابزارهای تست کامل مانند پرس پانچ برجک CNC، دستگاه برش CNC، دستگاه خم کن CNC، تستر شتاب، تستر گاورنر سرعت، دستگاه لیزر است. و غیره.

نمایندگی آسانسور FUJI JPN ژاپن

محصولات آسانسورسازی فوجی ژاپن

FUJI طیف کاملی از محصولات از جمله آسانسور مسافری، آسانسور پانوراما بیمارستانی، آسانسور خانگی، آسانسور باری، آسانسور اتومبیل، پله برقی و پیاده رو و غیره را به تولید رسانیده است. علاوه بر این، FUJI با ظرفیت تولید سالانه 12000 آسانسور، در حال حاضر تاسیس شده است. سیستم شبکه فروش و راه اندازی ایستگاه خدمات در سراسر جهان، محصولات ما به بیش از 35 کشور صادر می شود و آسیای جنوبی، خاورمیانه، اروپا، آمریکای جنوبی و آفریقا و غیره را پوشش می دهد.

گواهینامه نمایندگی انحصاری آسانسور فوجی FUJI JPN  ژاپن در ایران

نمایندگی آسانسور FUJI ژاپن

نمایندگی آسانسور فوجی ژاپن در ایران

از طراحی تا ساخت، از نصب تا تعمیر و نگهداری و نوسازی، ما در تلاش هستیم تا نیازهای مشتریان را برآورده کنیم. شبکه های خدمات جهانی ما، کارکنان مهندسی خوب و آموزش دیده، خدمات کاملی را مطابق با استانداردهای ثابت کار از صمیم قلب به مشتریان ارائه می دهند.

چرا آسانسور فوجی خریداری می کنید؟

پاسخ شما بسیار ساده است آسانسور فوجی نام یک برند آسانسور معروف و قابل اعتماد در جهان است. آسانسورهای فوجی طبق فرآیند ساخت و با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا ساخته می شوند. این آسانسور امن ترین آسانسور از همه مارک های دیگر است.

نمایندگی آسانسور FUJI JPN ژاپن

نکاتی که باید هنگام خرید آسانسور در نظر بگیرید

  • سازنده آسانسورها باید تست شده و مورد اعتماد باشد.
  • خدمات پس از فروش. آنها باید نماینده در کشور شما داشته باشند.
  • نماینده باید توانایی کافی برای خدمات رسانی به شما، ارائه خدمات نصب و خدمات پس از فروش را داشته باشد.
  • همه پاسخ ها را در آسانسور و پله برقی فوجی خواهید یافت. زیرا، ما همیشه نیاز مشتری را به عنوان کار جدی خود در نظر می گیریم. ما نمایندگان حرفه ای در سرتاسر جهان داریم تا از بهترین کیفیت محصولات و همچنین بهترین خدمات اطمینان حاصل کنیم.

خدمات نصب تی ام جی

تی ام جی خدمات نصب را از طریق نمایندگی های خود به خریداران آسانسور و پله برقی ارائه می دهد. اگر آسانسور و پله برقی ما را از طریق نمایندگی محلی ما در کشور خریداری کنید، از این تسهیلات بهره مند خواهید شد

خدمات تعمیر و نگهداری پس از فروش تی ام جی

ما خدمات تعمیر و نگهداری پس از فروش را از طریق نمایندگان داخلی خود به خریداران خارجی آسانسور، آسانسور و پله برقی ارائه می دهیم. برای اطمینان از این امکانات می توانید محصولات ما را از طریق نمایندگی های محلی ما خریداری کنید.

خرید آسانسور فوجی از تی ام جی

آسانسورها، پله برقی ها و بالابرهای خانگی فوجی به خوبی شناخته شده اند و بیشتر از لوازم خانگی در سراسر جهان استفاده می شوند. اگر برای خانه، اداره، بازار، کارخانه، گاراژ یا پیاده رو خود به آسانسوری نیاز دارید، برای خرید آسانسور فوجی ژاپن می توانید با مشاوران تی ام جی در تماس باشد تا بهترین پیشنهاد را برای پروژه شما بدهند.