تلفیق ظریف زیبایی شناختی و عملکرد فوق العاده ی هنر ما ، دروازه ای است با شکوه برای شما به دنیایی مدرن
  Line

  پشتیبانی

  24 ساعته

  کارشناسان و پرسنل حرفه ای شرکت TMG در تمام 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به شما می باشند. درهر زمانی که نیاز به سرویس و نصب آسانسور داشتید، می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

  تکنولوژی

  آسانسور

  شرکت TMG در ساخت و نصب آسانسور ها از آخرین تکنولوژی روز دنیا و از بهترین متریال های موجود در بازار بین المللی استفاده می کند.

  خدمات پس از فروش و مشتری

  سرویس و نگهداری

  شرکت TMG , ارائه دهنده خدمات پس از فروش ، سرویس و تامین قطعات ِ آسانسور و پله برقی می باشد که مفتخر به دریافت لوحِ تقدیر ِ مشتری مداری گشته است.

  با TMG, حرکتی در آرامش و امنیت را تجربه خواهید کرد

  ما با افتخار در کنار شما هستیم تا با بهترین کیفیت ، خدماتی سریع، ایمن و مطمن ارائه دهیم.

  واحد بازریابی و فروش

  واحد بازاریابی و فروش شرکت TMG به ارائه مشاوره، خدمات پس از فروش و تور های بازدید در راستای کمک به مشتریان بالقوه و اخذ بهترین تصمیم توسط کارفرما تا زمان قرارداد می پردازد.

  واردات قطعات

  آسانسور

  شرکت TMG واردکننده اختصاصی پکیج های کامل آسانسور، قطعات و سایر تجهیزات از مطرح ترین برندهای بین المللی برای جلب رضایت مشتریان خود است.

  تست و تحویل

  کلیه محصولات و خدمات این شرکت پس از تست های اولیه با تست های تکمیلی تحویل مشتریان عزیز می گردد.

  درباره TMG Elevator & Escalator

  شرکت تجارت ماندگار قراچورلو در سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در زمینه خدمات و ارائه سرویس و نصب آسانسور با تکیه بر دانش و تجربه مدیران خود با نام تکنیک صنعت آغاز نمود و سپس نام آن به شرکت تکرو مرتفع گستر با نام اختصاری TMG تغییر کرد و پس از کسب موفقیتهای فراوان در عرصه صنعت آسانسور به شماره ثبت ۵۹۳۲۲۰ وارد عرصه طراحی فروش آسانسور و پله برقی ایران شد و سپس بر پایه سوابق کاری به عضویت سندیکای آسانسور و پله برقی ایران به شماره عضویت ۸۱۱۴۱۲ در آمد و پس از کسب امتیازات لازم مفتخر به دریافت گواهی طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن ایران به شماره عضویت ۴۰۴۷۹۹۵ گردید و به شماره ۱۳۵ عضو اتاق بازرگانی شد.

  خدمات ما

  شرکت TMGدر زمینه فروش، طراحی چاه آسانسور، محاسبات آهن کشی، تامین قطعات اصلی، طراحی و ساخت کابین، کادر وزنه و یوک، نصب و راه اندازی و گرفتن تاییدیه استاندارد و همچنین ارائه خدمات پس از فروش شامل گارانتی، تعمیرات، سرویس دوره ای ماهانه به ارائه خدمات به مشتریان خود می پردازد.

  Line

  دریافت مشاوره تخصصی برای خرید و نصب انواع آسانسور و پله برقی در شرکت TMG

  برای تماس با تیم مشاوران ما کلیک کنید

  کیفیت با
  TMG Elevator & Escalator

  شرکت TMGموفق به دریافت نمایندگی Mp از کشور اسپانیا و WELLSاز کشور چین گردیده است ، شرکت WELLS، محصولات خود را مطابق با استانداردهای شرکت SINO آلمان طراحی و عرضه می‌کند. این نمایندگیها بیانگر کیفیت و تکنولوژی محصولات TMG می باشد و باعث حصول اطمینان بیشتر مشتریان عزیز ما خواهد شد.

  وبلاگ شرکت TMG

  جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید