مزایای آسانسور باربری در تی ام جی

مزایای آسانسور باربری در تی ام جی

آسانسور باربری نوعی آسانسور است که برای جابجایی کالاهای بزرگ یا اجسام سنگین طراحی شده است. آسانسورهای باری معمولاً بزرگتر و سنگین تر از آسانسورهای مسافری هستند و اغلب ظرفیت باری بالاتری دارند. وقتی صحبت از آسانسورهای باربری می شود، نکات کلیدی وجود دارد که در خرید آسانسور باید دقت کافی را داشته باشید در ادامه با تی ام جی به مزایای آسانسور های باری اشاره خواهیم کرد با ما همراه باشید.

مزایای آسانسور باری

آسانسور باری یا بالابر کالا، آسانسوری است که راه حلی ساده و قابل اعتماد برای حمل و نقل کالا بین طبقات است. آسانسورهای باری تمایل دارند با سرعت کمتری نسبت به آسانسورهای مسافری حرکت کنند و اغلب می توانند بارهای سنگین تری را حمل کنند. علاوه بر این، بالابرهای حمل و نقل معمولاً برای کاربردی بودن طراحی می شوند تا تضمین‌کنند که این بالابرها می‌توانند در شرایط سخت‌تر کاری محیط‌های صنعتی، و همچنین بارگیری و تخلیه مداوم اجسام سنگین دوام بیاورند. به همین دلیل، بالابرهای باری اغلب با ریل های دست انداز و کفپوش های بادوام مانند کف صفحه آلومینیومی ساخته می شوند تا آسیب و تعمیر و نگهداری به حداقل برسد.

مزایای آسانسور باربری در تی ام جی

مزایای نصب آسانسور باری

بالابر بار به دلایل مختلفی در تعدادی از پروژه های کاری می تواند به شما کمک بزرگی بکند. به ساده ترین شکل ممکن، این یک دستگاه بالابر است که برای حمل بارهای بسیار سنگین بین سطوح مختلف یک مکان، به ویژه در کارخانه ها و کارگاه های بزرگ استفاده می شود.

بسیار قابل تنظیم

یکی از مزایای بزرگ نصب بالابر حمل بار در انبار شما این است که بسیار قابل تنظیم است. این بدان معناست که شما می توانید یک بالابر حمل بار داشته باشید که متناسب با فضای شما و نیازهای باربری شما طراحی شده باشد. بالابرهای باری در طیف وسیعی از ظرفیت های بار مختلف از 500 کیلوگرم تا 1500 کیلوگرم طراحی شده اند. می‌توانید از بین اندازه‌های مختلف ماشین انتخاب کنید. به علاوه، آسانسورهای باربری بسته به فضای موجود شما می توانند به صورت داخلی یا خارجی نصب شوند.

افزایش ایمنی

یکی دیگر از مزایای نصب بالابر حمل بار، افزایش ایمنی هنگام حمل کالا بین طبقات است. این به این دلیل است که برخلاف بالابرهای بوم، لیفتراک و بالابرهای قیچی، آسانسورهای باری بیشتر خطرات ایمنی مربوط به حمل و نقل کالا بین طبقات را از بین می برند. به عنوان مثال، بالابرهای قیچی می توانند تعادل خود را از دست بدهند، در حالی که بالابرهای باری فقط می توانند بالا و پایین بروند. علاوه بر این، بالابرهای باری ظرفیت بارگیری با وزن بالایی دارند و پشتیبانی ساختاری را برای حمل بارهای سنگین بدون خطای انسانی ارائه می دهند. به علاوه، کارگران هنگام بارگیری و تخلیه کالا در معرض خطر سقوط قرار نخواهند داشت.

مزایای آسانسور باربری در تی ام جی

تعمیر و نگهداری تجهیزات

نصب بالابر باری نیز می تواند تعمیر و نگهداری تجهیزات را به حداقل برساند زیرا آنها اغلب به تعمیر و نگهداری کمتری نسبت به تجهیزات جایگزین مانند لیفتراک و بالابر کششی نیاز دارند. استفاده از بالابر بار برای حمل و نقل کالا بین سطوح نیز سایش و پارگی تجهیزات جابجایی دستی شما را کاهش می دهد که همچنین طول عمر تجهیزات شما را افزایش می دهد.

نصب آسان

آسانسورهای باربری به راحتی نصب می شوند و می توانند تقریباً در هر مکانی، چه داخلی و چه خارجی، در ساختمان جدید یا فضای موجود نصب شوند. علاوه بر این، برای آسانسورهایی که فقط کالاها را انتقال می دهند، فضای کمتری مورد نیاز است که باعث صرفه جویی در فضای با ارزش کف شما می شود. نصب آسانسورهای باری نیز نسبتاً آسان است و به حداقل کار ساختمانی نیاز دارد تا هیچ اختلالی در عملکرد روزانه شما ایجاد نشود.

صرفه جویی در زمان و هزینه

لازم نیست هر بار که به چیزی از طبقه بالا نیاز دارید از پله ها بالا و پایین بروید یا برعکس. این آسانسورها برای حمل سریع و کارآمد کالا بسیار مناسب هستند، که باعث می‌شود افراد از تمام تلاش‌های وقت‌گیر برای تکمیل کار خود صرفه‌جویی کنند، به غیر از تمام نیروی انسانی و انرژی که برای انجام آن نیاز است. برای انتقال بارهای سنگین از یک سطح به سطح دیگر. به این فکر کنید که چقدر راحت تر است که یک ماشین در این همه کار سخت کمک کند؟

این بالابرها در بیشتر موارد قادر به بلند کردن بارهایی با وزن بسیار بیشتر از بالابرهای همتای خود هستند که برای حمل مسافر طراحی شده اند. به همین دلیل است که برای این استفاده، زمانی که نیاز به بلند کردن اجسام با وزن زیاد است، ایده آل هستند. این ماشین‌ها معمولاً می‌توانند مجموع وزنی از 2300 کیلوگرم تا 4500 کیلوگرم را بلند کنند.

مزایای آسانسور باربری در تی ام جی

زمینه های کاربردی آسانسور باربری صنعتی

آسانسور باربری صنعتی نوع جدیدی از بالابر هیدرولیکی است که برای حمل و نقل کالا در کارخانه های صنعتی، رستوران ها و ایستگاه های باربری بالای دو طبقه استفاده می شود. برای مکان های کاری که در آن گودال ها قابل حفاری نیستند بسیار کاربردی است.

سیستم هیدرولیک آسانسور های باری مجهز به ضد سقوط، در طبقات بالا و پایین می باشد. درها با یکدیگر قفل شده اند و دکمه های عملیات را می توان در هر طبقه و سطح کار سکوی بالابر برای کنترل چند نقطه ای تنظیم کرد. این محصول دارای ساختار قوی، ظرفیت حمل بزرگ، بلند کردن پایدار، نصب و نگهداری ساده و راحت است.

 

کلام آخر

اگر به دنبال خرید آسانسور باربری برای تجارت خود هستید، در این مقاله مزایای آسانسور های باری را به شما خاطر نشان شده ایم که می توانید با خیال راحت آسانسور باری را برای تجارت خود انتخاب کنید. شما می توانید انواع آسانسور ها را در تی ام جی مشاهده و مقایشته کنید تا بهترین  و با کیفیت ترین آسانسور را برای پروژه خود انتخاب کنید.