آسانسور هیدرولیکی

  اگر در زمینه صنعتی کار می کنید، به احتمال زیاد بیش از آن چیزی که می توانید حساب کنید، با آسانسور کار کرده اید. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که بالابر هیدرولیک دقیقا چگونه کار می کند؟ یا تفاوت بین آسانسور هیدرولیک و آسانسور معمولی چیست؟ برای آشنایی شما بیشتر با انواع آسانسورهای هیدرولیکی  در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد با ما در تی ام جی همراه باشید.

  نصب آسانسورهای هیدرولیک

  آسانسورهای هیدرولیک به دلیل نصب آسان و هزینه نسبتا پایین در مقایسه با آسانسورهای کششی، انتخابی محبوب برای ساختمان های کم ارتفاع تا متوسط هستند. آنها از یک سیلندر هیدرولیک برای بالا و پایین بردن کابین آسانسور استفاده می کنند و توسط یک موتور الکتریکی تغذیه می شوند.

  مزایای آسانسور هیدرولیکی

  آسانسور های هیدرولیکی از یک فناوری جدید و بروز استفاده می کند که عامل حرکت آن فشار روغنی است که در پیستون ها و سیلندر های دستگاه؛ حرکت می کند و با فشاری که به آن ها وارد می کند باعث حرکت آسانسور می شود. بالابرهای هیدرولیک یک گزینه عالی برای جابجایی اجسام عظیم هستند که در غیر این صورت با هیچ آسانسور طناب معقولی نمی توان آنها را بلند کرد.

  معایب آسانسور های هیدرولیکی

  آسانسور کششی
  آسانسور هیدرولیکی
  آسانسور هیدرولیکی

  آسانسورهای هیدرولیک راه حلی مقرون به صرفه برای ساختمان های کم ارتفاع تا متوسط ارائه می دهند و برای مالکانی که به دنبال مقاوم سازی ساختمان های قدیمی هستند، انتخاب خوبی هستند. با این حال، قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آسانسور هیدرولیک انتخاب مناسبی برای ساختمان شما است، ضروری است معایب مانند ارتفاع محدود و سرعت کم را در نظر بگیرید.

  ارتفاع محدود

   آسانسورهای هیدرولیک فقط برای ساختمان هایی تا ارتفاع معین مناسب هستند. فراتر از این، آسانسورهای کششی به دلایل ایمنی و قابلیت اطمینان ضروری هستند.

  وابستگی به روغن

  آسانسورهای هیدرولیک برای کارکرد خود به روغن وابسته هستند، به این معنی که خطر نشت روغن وجود دارد که می تواند باعث آسیب به محیط زیست شود.

  سرعت آهسته

  آسانسورهای هیدرولیک به طور کلی کندتر از آسانسورهای کششی هستند، که می تواند برای ساختمان های تجاری که در آن خدمات سریع و کارآمد آسانسور ضروری است، یک نقطه ضعف باشد.

  مشخصات فنی بالابر هیدرولیکی

  واحد برق جدید شامل یک پمپ جابجایی مثبت، موتور، شیر کنترل یکپارچه 4 سیم پیچ، مخزن روغن و صدا خفه کن است.

  پمپ و موتور غوطه ور شده و با جداکننده های لاستیکی روی مخزن نصب می شوند تا لرزش و صدا را کاهش دهند. این شیر از کنترل های تراز بالا، بالا، پایین و پایین تشکیل شده است که امکان عملکرد صاف و تسطیح دقیق کف را فراهم می کند. یک صدا خفه کن برای از بین بردن ضربان و نویز ناشی از جریان سیال هیدرولیک ارائه شده است.

  محصولات تخصصی آسانسور هیدرولیک

  بهینه سازی عملکرد آسانسور هیدرولیکی

  مدرن کردن آسانسورهای هیدرولیک شما اغلب برای رساندن سیستم ها به قوانین و مقررات جدید ضروری است. این ارتقاهای خاص می تواند تفاوت بزرگی در بهره وری عملیاتی، کیفیت سواری، ایمنی و قابلیت اطمینان تجهیزات ایجاد کند و در نهایت می تواند ارزش ساختمان شما را افزایش دهد.

  مدرن سازی آسانسور هیدرولیک

  آسانسور استنلی می تواند هر نوع یا مدلی از تجهیزات آسانسور هیدرولیک را با آخرین تکنولوژی مدرن سازی کند. ما با یک فرآیند بازرسی کامل و بررسی میدانی برای ارزیابی وضعیت تجهیزات فعلی شما شروع می کنیم. از آنجا، تکنسین‌های ما از تخصص خود برای ارائه توصیه‌هایی در مورد اینکه آیا حفظ، بازسازی یا تعویض بخش‌های خاصی از سیستم ضروری است استفاده می‌کنند.

  ارزیابی نوسازی آسانسور هیدرولیک

  قابلیت‌های مدرن‌سازی ما قابلیت اطمینان، راحتی، کارایی، ایمنی و انطباق کد را افزایش می‌دهد. اجزای زیر هنگام تعیین توصیه‌های نوسازی برای آسانسورهای هیدرولیک ارزیابی می‌شوند:

  واحد قدرت

  پاور یونیت در انواع تجهیزات آسانسور هیدرولیک استفاده می شود. یک واحد برق استاندارد از مخزن، پمپ، موتور، شیر کنترل و صدا خفه کن تشکیل شده است. واحد قدرت روغن را پمپ می کند تا پیستون را به سمت بالا فشار دهد. همچنین به روغن اجازه می دهد تا در حین حرکت خودرو به باک بازگردد.

  مونتاژ جک

  یک جک معمولی یک جک نصب شده در زمین است. اجزای اصلی یک مجموعه جک معمولی عبارتند از:

  • سیلندر
  • پیستون
  • سر جک
  • بسته بندی و فلنج
  • روکش ها
  • حفاظت (در صورت وجود)

  هنگام بررسی نوسازی، سن، وضعیت و عملکرد اجزای مجموعه جک را ارزیابی خواهیم کرد تا تعیین کنیم که آیا جک هیدرولیک جایگزین می شود یا در صورت لزوم ارتقا می یابد.

  آسانسور های هیدرولیکی در تی ام جی

  تی ام جی آسانسورهای هیدرولیک سنگین و سبک را برای حمل هر گونه کالا و مسافر فراهم می کند. تیم ما مجهز به کارشناسان ماهر در این زمینه است. ما با کمک کارشناسان مجرب خود محصولاتی ساده و کاربرپسند تولید می کنیم که به گونه ای طراحی شده اند که حتی توسط یک نفر نیز قابل کنترل باشد.

  ما انواع بالابر هیدرولیک، بالابر مسافر، بالابر بار، آسانسور خانگی، مینی بالابر هیدرولیک و غیره را با هزینه های باکیفیت و مقرون به صرفه را در اخیتیار شما قرار می دهیم. برای دانستن بیشتر با ما تماس بگیرید.

  استفاده از آسانسور های هیدرولیکی

  بسیاری از مراکز خرید و سایر املاک تجاری یا مسکونی نصب آسانسور های هیدرولیکی را انتخاب می کنند. آسانسورهای مرکز خرید، آسانسورهای سکوی عمودی و آسانسورهای کوچک برای خانه‌ها، مناظر نسبتاً رایجی هستند. برخی از هتل ها و ساختمان های تجاری زیبایی شناسی ترجیح می دهند که آسانسور شیشه ای داشته باشند. اینها می توانند به مردم اجازه دهند که منظره ای عالی از مناظر داشته باشند یا به سادگی آسانسور هیدرولیک خانه را بزرگتر نشان دهند.

  آسانسورهای خانگی و سایر آسانسورهای هیدرولیک خانگی با قیمت مناسب را اکنون از تی ام جی خود خریداری کنید. به آنها کمک کنید تا تجربه مثبتی را برای ساکنان و خریداران تجاری یا سایر مصرف کنندگان فراهم کنند.

  برای ارتباط با تیم تی ام جی تماس بگیرید | 1553 2266 021

  جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید