آسانسور صنعتی

  آسانسورهای صنعتی یکی دیگر از ابزارهای کار برای آن دسته از شرکت هایی است که به کارهای سخت و دستی عادت دارند. این یک ابزار بسیار همه کاره است، زمانی که نیاز به حمل و نقل عمودی و افقی در هر شرکت و کارخانه ای برای انواع بار یا کالا دارید، می توانید از این آسانسور ها استفاده کنید.

  اما استفاده از آسانسورهای صنعتی به طور خاص معمولاً برای انبارها، مجتمع های تولیدی، مراکز لجستیکی و برخی فروشگاه های صنعتی برای بهبود کار آنها در نظر گرفته شده است. از آنجایی که در میان مصارف آسانسورهای صنعتی بیشترین استفاده از آن برای جابجایی بارهای سنگین است که هیچ وسیله ای قادر به حرکت آنها نیستند می تواند دست قدرتمند شما در پروژه باشد.

  کاربرد آسانسور صنعتی

  کاربردهای آسانسورهای صنعتی خیلی زیاد است و امکان افزایش تولید و همچنین ایجاد شرایط ایمنی را برای افراد فراهم می کند. یکی از کاربردهای رایج آسانسورهای صنعتی جابجایی بارهای بزرگ به راحتی و سریع در طبقات مختلف ساختمان است. اگرچه استفاده از آسانسورهای صنعتی بسیار زیاد است، اما کاربرد اصلی آنها راحتی در حرکت و فرآیندهای بهره وری شرکت ها و صنایع به روشی مناسب است.

  انواع آسانسور صنعتی

  بالابرهای صنعتی را می توان به عنوان تاسیسات دائمی در هر پروژه ساخت و ساز نصب کرد. بسته به تنوع آسانسور صنعتی، می‌توانید به سادگی قسمت‌های دکل آسانسور را سوار کنید و آنها را با پیچ‌ها و مهره‌های قفلی بدون استفاده از جرثقیل محکم کنید. برای اطمینان از استفاده پایدار از آسانسور، این نصب آسان فقط یک بار باید انجام شود. بالابرهای صنعتی را می توان در انواع ساختمان ها در بخش خصوصی مونتاژ کرد. آسانسورهای صنعتی انواع مختلفی دارند که نسبت به پروژه شما متفاوت است.  

  موارد استفاده آسانسور های صنعتی

  آسانسور صنعتی برای بالا بردن یا بلند کردن اجسام بسیار سنگین طراحی شده است و معمولاً در ساخت و ساز، انبارها و کارخانه های کشتی سازی استفاده می شود. آنها به گونه ای طراحی شده اند که در شرایط سخت در برخی از محیط های سخت و ناعلاج مقاومت کنند

  کارخانه های بزرگ و کارگاه های صنعتی
  مراکز لجستیک
  فروشگاه و هایپرمارکت های بزرگ
  نیروگاه ها و پالایشگاه ها
  نیروگاه ها و پالایشگاه ها

  انواع درب های آسانسور صنعتی

  به دلیل تنوع درب آسانسورهای صنعتی، شرکت ها بسته به نوع درب، انتخاب های گسترده ای دارند. برخی از درب های موجود عبارتند از:

  • درب های اتوماتیک مشابه درب های بالابر معمولا از ورق یا فولاد ساخته می شوند.
  • درب های دستی، نصب شده در صنایع، همچنین می توانند از فولاد ضد زنگ و درب های لولایی ساخته شوند، مزیت اصلی آنها صرفه جویی در فضا است.
  • درب های گیوتینی ساخته شده از فولاد رنگ شده یا فولاد ضد زنگ با سیستم قرقره ای است که دو برگ را می بندد. که به صورت عمودی باز و بسته می شوند . شما می توانید بسته به نیاز هود در پروژه درب آسانسور را انتخاب کنید!

  قیمت آسانسور صنعتی

  قیمت های آسانسور صنعتی با توجه به حداکثر باری که می تواند جابجا کند، ابعاد آن، نوع آسانسوری که باید نصب شود، مسافت جابجایی، توقف هایی که می تواند در سفر انجام دهد، متفاوت است. این ویژگی ها باید در هنگام خرید آسانسور صنعتی در نظر گرفته شود.

  ساخت طرح سفارشی بالابر صنعتی

  آسانسورهای صنعتی را می توان با طرح های سفارشی شما ساخت، بنابراین می توانید یک آسانسور مطابق با نیاز شرکت خود داشته باشید. به عنوان مثال، می‌توانید پلتفرم‌ها، اندازه‌گیری‌ها، تعداد توقف‌ها و بسیاری از گزینه‌های دیگر را سفارش دهید. علاوه بر این، به لطف تقویت موتورها و سیستم های آن، بهروری به صورت صعودی شکل گرفته و احتمال خرابی و ناکارآمدی سیر نزولی پیدا کرده است.

  مزایای آسانسورهای صنعتی

  در پروه های صنعتی به دلیل کمبود وقت و سرعت بخشیدن به کار آسانسور ها باید در سریعا وصل و آماده به کار باشند. مزیت اصلی آسانسور صنعتی نصب سریع و آسان آن است و در برخی موارد، استفاده از آسانسور های صنعتی برای کار های عمرانی حتی ضروری است.

  • صرفه جویی در وقت و زمان

  آسانسورهای صنعتی به بهبود کیفیت زندگی افراد کمک می کنند، زیرا به لطف این ابزار باعث صرفه جویی در زمان می شود، چرا که جابجایی کالا با سرعت و کارآمد بالا صورت می گیرد. و از صدمات وارده به کارکنان جلوگیری می کند.

  • کاهش در هزینه های عمرانی

  آسانسور های صنعتی  بدلیل این که نیازی طراحی زیبایی خاصی ندارد و بیشتر در فضای باز نصب می شود هزینه های کمتری نسبت به آسانسور هایی است که در فضای بسته و تنگ نصب می شوند.

  • کیفیت مقاومت بالا

  آسانسور های صنعتی به خاطر تحمل بار سنگین و حمل آن ها در ارتفاعات بالا دارای کیفیت بالایی هستند تا ایمنی کار را بیشتر کنند.

  خرید آسانسور صنعتی در تی ام جی

  در موارد بالا سعی کردیم تا شما را نسبت به آسانسور های صنعتی آشنا کنیم و انواع و مزیت های این نوع بالابر هار ا برای شما بازگو کردیم. آسانسور های صنعتی به دلیل کارایی بالایی که در پروژه های سنگین دارند توانسته اند نیاز های کاربران را برطرف کنند و رضایت آن ها را جلب کنند. اگر شما هم می خواهید بهترین بآسانسور  را برای کار خود انتخاب کنید می توانید در سایت تی ام جی انواع آسانسور ها را مشاهده و انتخاب کنید و از مزیت های آن برای کار خود بهره ببرید و همچنین می توانید با مشاوران تی ام جی در تماس باشید و از تجربیات کادر مجرب این شرکت در پروژه خود استفاده کنید.

  برای ارتباط با تیم تی ام جی تماس بگیرید | 1553 2266 021

  جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید