TMG Elevator & Escalator

  آسانسورها هزاران سال است که وجود داشته اند، اما تا قرن نوزدهم شبیه طراحی های مدرن نبودند. آسانسورهای شیبدار از تعدادی ویژگی استفاده می کنند که از آسانسورهای سنتی به دست آمده است. گیربکس شاید مهمترین آن باشد. گیربکس به ایجاد گشتاور کمک می کند که باعث می شود خودرو به سمت بالا بکشد. یکی از تفاوت‌های کلیدی بین آسانسور سنتی و آسانسور شیب‌دار، مسیر و گاری چرخدار است. بالابرهای شیبدار از این ویژگی ها برای ارائه ایمنی و راهنمایی بیشتر استفاده می کنند.

  آسانسور شیبدار کششی

  انواع آسانسور های شیبدار کششی

  آسانسورهای شیبدار می توانند انواع مختلفی داشته باشند، که وجه مشترک آنها تأثیر محیطی کاملاً کم و امکان استفاده در خارج از منزل و داخل ساختمان را دارند.

  آنها را می توان با طناب حمل یا با کشش هیدرولیک ساخت و همیشه دارای یک کابین شیشه ای است که به شما امکان می دهد از دید هر نوع منظره در حین حرکت لذت ببرید. کابین می تواند اشکال مختلفی داشته باشد (به عنوان مثال، مربع یا متمایل به شکل، دایره ای یا گرد)، و همچنین به جای دستگیره های بزرگ که برای ایستادن مسافران استفاده می شود، صندلی داشته باشد.

  آسانسور شیبدار می تواند جایگزین پله برقی ها در مکان های عمومی مانند مراکز خرید، فرودگاه ها، ایستگاه ها، مترو شود، حمل و نقل مسافران را تسهیل کند، آن را سریع تر، راحت تر و کاربردی تر کند. این به ویژه برای افراد دارای معلولیت، سالمندان و کودکان مفید است. آسانسورهای شیبدار تی ام جی از همان فناوری اولیه آسانسورهای عمودی استفاده می کنند. آنها سیستم انتخابی برای خطوط مستقیم در فواصل کوتاه هستند. این سیستم ها کاملا اتوماتیک هستند و بنابراین نیازی به پرسنل عملیاتی ندارند.

  در سال های اخیر، این زیرساخت سیار به طور فزاینده ای در بخش گردشگری مورد توجه قرار گرفته است. در هتل ها و امکانات اقامتی به شما این امکان را می دهد که به راحتی سواحل و سایر مکان های استراحت و سرگرمی را به هم متصل کنید. حتی در بخش ساخت و ساز خصوصی، آسانسورهای شیبدار در حال ظهور هستند.

  آسانسور شیبدار کششی

  مزایای آسانسور شیبدار کششی

  1. انعطاف‌پذیری در نصب
  • آسانسورهای شیبدار را می‌توان در یک یا چند مسیر شیب‌دار نصب کرد.
  • از کابین‌های با ظرفیت و ابعاد متفاوت برای حمل بار استفاده می‌شود.

  2. مناسب برای معلولین و افراد کم توان
  افرادی که از صندلی چرخ‌دار یا ویلچر استفاده می‌کنند و قادر به پیمودن پله‌ها نیستند، از آسانسورهای شیبدار بهره‌برداری می‌کنند.
  3. نصب در پاگردها
  این آسانسورها می‌توانند در پاگردهای ساختمان‌ها نصب شوند که آسانسورهای معمولی این قابلیت را ندارند.
  4. نصب در اماکن مختلف
  آسانسورهای شیبدار در محیط‌های مسکونی، صنعتی و تجاری قابل نصب و راه‌اندازی هستند.
  5. نصب آسان
  نصب و اجرای این آسانسورها نسبت به سایر نوع‌ها آسان‌تر است و نیازی به تخریب سطح مورد نظر یا ایجاد فونداسیون ندارد.
  6. قابلیت‌های اضافی
  می‌توان قابلیت‌هایی مانند حسگر تشخیص مانع یا سیستم تشخیص ظرفیت را در آسانسورهای شیبدار نصب کرد.
  7. کنترل سرعت در سراشیبی
  بیشتر آسانسورهای شیبدار از سیستم کنترل سرعت در حرکت در سراشیبی استفاده می‌کنند.
  معایب آسانسور های شیبدار
  8. نیاز به فضای بزرگ
  نصب آسانسورهای شیبدار نیازمند فضای شیب‌دار است که در مقایسه با آسانسورهای معمولی، فضای بیشتری را اشغال می‌کند.

  آسانسور شیبدار کششی

  هزینه آسانسور شیبدار چقدر است؟

  همانطور که گفته شد برای نصب بالابر شیبدار متغیرهای مختلفی وجود دارد (از جمله طول مسیر و تغییر جهت یا شیب) و این امر ناگزیر باعث نوسان قیمت ها می شود. به اینها باید هزینه های نگهداری عادی و گواهینامه ها را طبق قانون اضافه کنیم. از سوی دیگر، مداخلات تعمیر و نگهداری مشابه مواردی است که برای بالابرهای عمودی معمولی پیش بینی شده است، بنابراین حداقل یک بررسی ایمنی سیستم هر شش ماه یکبار و یک بررسی هر دو سال یکبار توسط نمایندگی انجام می شود .

  کاربردهای آسانسور شیبدار

  آسانسورهای شیبدار کششی روز به روز کاربرد بیشتری پیدا می کنند، و می توانید آنها را در موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار دهید، می توان از آن در مراکز خرید، مترو، ایستگاه ها و فرودگاه ها و همچنین در مناطق مسکونی استفاده کرد، یا برای حمل و نقل افراد معلول یا افراد دارای تحرک کم استفاده کرد. همچنین به شما این امکان را می دهد که از ساختمان های معماری با ارزش هنری و در عین حال با دسترسی دشوار دیدن کنید.
  اصلی ترین کاربرد این آسانسور ها در مناطق صنعتی می باشد که به دلیل جابه جایی مصالح و ابزارآلات سنگین در شرایط کمبود فضا از آسانسور های شیبدار استفاده می شود که با کمترین اشغال مکان و با بهروه وری بالا می توان استفاده های به سزایی از این بالابرها برد.

  آسانسور شیبدار کششی

  خرید آسانسور شیبدار صنعتی از تی ام جی

  تی ام جی از تکنولوژی پیشرفته آسانسورهای شیبدار استفاده می کنند. محدوده بهینه کاربرد آنها سفرهای کوتاه، در مسیر شیبدار و در یک خط مستقیم است. این نوع از آسانسورها چه در فضای باز یا شهری، عمومی یا خصوصی، آسانسورهای شیبدار ما مطابق با نیازهای شما طراحی شده اند. در شدیدترین محیط های آب و هوایی یا استفاده بسیار فشرده، آنها قادر خواهند بود بهترین عملکرد را، به شما ارائه دهند.
  ما از شما دعوت می کنیم در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد آسانسور های شیبدار با مشاوران تی ام جی تماس بگیرید، ما مطمئناً راه حلی برای تمام نیازهای شما داریم و خوشحال خواهیم شد که به شما پاسخ دهیم و تمام اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهیم.

  جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید