TMG Elevator & Escalator

  در حال حاضر بیشتر ساختمان های تجاری برای بالا و پایین رفتن به آسانسور نیاز دارند. مردم بیشتر زندگی را برای خانه یا هتل ها و رستوران ها و مقاصد فرودگاهی ترجیح می دهند. تفاوت چندانی ندارد اما آسانسور دارای امکانات پیشرفته تری از آسانسور است. آسانسور همیشه جابجایی راحت و آسان را فراهم می کند. برای افراد مسن، یا اگر می خواهید دارایی های بزرگ یا سنگین را از یک طبقه به طبقه دیگر منتقل کنید، آسانسور بهترین گزینه است. آسانسورها دارای حداقل فضا هستند و تنها 2 تا 3 نفر امکان حمل را دارند در حالی که آسانسور فضای بزرگی دارد و قدرت حمل بیش از 10-15 نفر و کالاهای سنگین را با هم دارد.

  آسانسور خانگی کششی

  آسانسور خانگی یک آسانسور جمع و جور است که در خانه نصب می شود. می تواند یک یا دو نفر را مانند ساختمان های عمومی از یک طبقه به طبقه دیگر حمل کند. تفاوت اصلی بین آسانسور خانگی و بالابر پله ای این است که آسانسورهای خانگی می توانند افراد را در حالی که هنوز روی ویلچر یا سایر وسایل حرکتی نشسته اند جابجا کنند، در حالی که بالابرهایی ماند بالابر پله ای به هیچ عنوان نمی تواند نیاز های شما را برآورده سازند.

  آسانسور خانگی کششی راه حل عالی برای خانه های خصوصی است. به حداقل فضا نیاز دارد و در سطوح بسیار کم صدا بدون لرزش و با مصرف انرژی بسیار کم کار می کند. با درب های اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک و به صورت تک فاز یا سه فاز عرضه می شود.

  آسانسور خانگی هوم لیفت کششی

  اگر یک آسانسور خانگی در ذهن شماست، باید بدانید که چگونه کار می کنند و چه چیزی آنها را از آسانسور های دیگر متمایز می کند. همه چیزهایی را که از ابتدا تا انتها نیاز دارید بخوانید را ما در این مطلب برای شما خواهیم گفت. چگونه آسانسور خانه خود را راه اندازی کنید، و چگونه از آسانسور خود پس از نصب مراقبت کنید تا برای سال های آینده دوام بیاورد.

  تفاوت آسانسور خانگی و تجاری

  تفاوت اصلی بین آنها این است که آسانسورهای مسکونی می توانند ظاهر متفاوتی، شیک و خاص  داشته باشند. در حالی که آسانسورهای تجاری از این ویژگی بی بهره اند،

   

  از آنجایی که آسانسور خانه شما برای شما ساخته شده است، می توانید آن را هر طور که دوست دارید طراحی کنید. آیا می خواهید دکمه های آسانسور را خودتان انتخاب کنید و یا در کجای خانه شما قرار بگیرد و هر طرح خاصی که داشته باشید را ما می توانید آن را برای شما به وجود آوریم. آسانسور های خانگی به دلیل زیبایی هایی که دارند دارای طرح های متنوعی هستند که کاربران به دلیل سلیقه های مختلف در اندازه ها و ابعاد متفاوت تولید و صب می شوند. آسانسور خانگی به شما آزادی بسیار بیشتری به شما می دهد تا آن را هر طور که دوست دارید طراحی کنید.

  آسانسور خانگی هوم لیفت کششی

  تفاوت آسانسورهای خانگی با دیگر آسانسورها

  آسانسور خانگی هوم لیفت کششی

  چندین تفاوت مهم بین آسانسورهای خانگی و آسانسورهای مسافربری بزرگتر وجود دارد:

  • اندازه: فضای داخلی کابین در آسانسورهای خانگی معمولاً 1 در 2 مترمربع است. این تقریباً نصف اندازه یک کابین آسانسور معمولی است.
  • سرعت: سرعت آسانسورهای خانگی را به 40 متر در دقیقه محدود می کند. به طور معمول، شما کمتر از یک دقیقه در داخل خانه خود سوار آسانسور خانگی خواهید شد. در مقابل، آسانسورهای تجاری بلندمرتبه بسته به کاربرد می توانند با سرعت صدها فوت در دقیقه حرکت کنند.
  • درها: در حالی که آسانسورهای مسکونی با درهای آسانسور کشویی به سبک تجاری رایج تر شده اند، بسیاری از آسانسورهای خانگی هنوز پشت درهای چرخشی و با سبک متفاوتی از آسانسور قیچی با الهام از سبک قدیمی.
  • الزامات تعمیر و نگهداری: آسانسورهای تجاری پرکاربرد معمولاً نیاز به تعمیر و نگهداری ماهانه دارند. با این حال، آسانسورهای خانگی فقط هر سه ماه یکبار نیاز به سرویس دارند. در مقابل، آسانسورهای خانگی باید به طور متوسط هر شش ماه یکبار بررسی شوند. این جدول زمانی تعمیر و نگهداری به معنای صرفه جویی در هزینه توسط صاحبان خانه در مقایسه با مالکان ساختمان های عمومی است.

  خرید آسانسور خانگی از تی ام جی

  برای اطلاع از هزینه و هزینه دقیق افزودن آسانسور مسکونی به منزل خود، لطفا با مشاوران تی ام جی تماس. لطفاً توجه داشته باشید که تی ام جی آسانسورهای مسکونی را در هر شهر که شما هستید می تواند فراهم سازد و نیازی به نگرانی دور بودن محل شما از مرکز استان نیست.  

  مزایای آسانسور خانگی کششی

  آسانسور خانگی هوم لیفت کششی

  تی ام جی آسانسور های خانگی با عملکرد بی‌صدا، راحتی و ایمنی را با طراحی ظریف و بسیار قابل تعویض، یک راه‌حل ایده‌آل برای خانه‌های خصوصی و امکانات عمومی ارائه می‌کند.

  • آسانسور خانگی مدل کششی ( Home Lift) که از منبع تک فاز و سه فاز تغزیه می کند.
  • ویژگی های آسانسور مسافری اما فقط برای استفاده افراد دارای معلولیت اختصاص داده شده است
  • امن ترین گزینه بالابر با کابین بسته
  • موجود در گزینه های کششی و هیدرولیک
  • سابقه اثبات شده قابلیت اطمینان در منازل مسکونی، مدارس و بخش های خصوصی
  • انرژی کم تری نسبت به دیگر بالابر ها مصرف می کند
  • زمان نصب کم تری دارد
  • کاربرد انعطاف پذیر در شفت های از پیش ساخته شده یا سازه های مستقل
  • مجهز به سیستم استاندارد UPS در صورت قطع برق
  •    راه حل های طراحی شده سفارشی و انعطاف پذیر با توجه به هر نیاز

  ویژگی های آسانسور خانگی کششی

  آسانسور خانگی از یک کابین سرپوشیده استفاده می کند و برای اطمینان از اینکه ما می توانیم به مشتریان خود محصولی با کیفیت ارائه دهیم که نیازهای آنها را برای شرایطی که فضا محدود است یا فقط برای افراد دارای معلولیت استفاده می شود، ارائه دهیم، ساخته شده است.

  حفظ تحرک و استقلال اولویت اصلی برای استفاده کنندگان از ویلچر و افرادی است که مشکلات حرکتی دارند. خوشبختانه، آسانسورهای خانگی می توانند به افراد با تحرک محدود کمک کنند تا در خانه فعال و مستقل بمانند.

  جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید